İşte Erotik Reklamlar

0
692

Geçen hafta başladığımız, “Reklamda Erotizm” başlıklı yazımız oldukça ilgi çekti. Bu hafta da aynı konuya değinmek istiyorum : İşte sizin için seçtiğim erotik reklamlar.

Erotizmi iyi kullanan markalardan biri de Vitra. Osmanlı döneminde yaşayıp, hamamda cariyeleriyle oynaşmak her erkeğin fantazileri arasında şu veya bu ölçüde vardır. Reklam filmi böyle bir görüntü ile başlıyor. Daha sonra yıkanma işi günümüze, yani hamamdan daha modern mekanlara, Vitra ile döşenmiş banyolara geliyor. Bu esnada öyle bir masaj sahnesi var ki, yürek hoplatıyor. Genelde masajı hemcinslerimiz yapar. Ama bu sahnede bir erkek bir kadına masaj yapıyor. Buna da erotik demezsek neye diyeceğiz?

İlhan Mansız’ın rol aldığı XO parfümü, erotizmi jingle ile yakalamış. Kısık sesli bir hanımefendi o kadar iç gıcıklayıcı bir şekilde XO diyor ki bu sınıflamaya dahil etmemek imkansız. Ayrıca İlhan Mansız’ın fotograflarını çeken hatunun parfümü koklamak için İlhan Mansız’a yaklaşması da oldukça erotik.

Veet tüy dökücü krem ise başlı başına erotik. Erkek arkadaşını kapıda gören genç kızımız aceleyle banyoya koşup, bacaklarına Veet tüy dökücü kremi sürmeye başlıyor. Ama ne sürüş? Okşar gibi. Sonra makyajını yapıyor ve beyaz külodunu çıkartıp, renkli ve daha çekici bir külot giyiyor. Sonra da kanepede masum bir şekilde oturmakta olan delikanlının yanına yatıyor. Delikanlı masum bir şeklilde genç kızın bacaklarını okşarken olan oluyor. Gerisini anlatmayayım. Tövbe estağfurullah. Kızım şu tüy dökme işini uygun bir zamanda yapsan olmaz mıydı?

Bir diğer erotik reklam da Nestea’den. Genç bir kızla bir delikanlı plajda otururken, delikanlının aklına kızı öpmek düşüyor. Bu işi nasıl becerebilirim diye düşünürken imdadına Nestea yetişiyor. “Hadi gel bir oyun oynayalım” diyor. Nestea’yi içip kızın kendisini öpmesini ve dudaklarının tadından hangi Nestea çeşidini içtiğini bilmesini istiyor. Kız bir şeyler söylüyor ama delikanlı, “Olmadı hadi bi daha öp” deyip oyunu uzatıyor. Bizim gençliğimizde bu kadar çok meşrubat yoktu ki biz de oynayalım.

Son erotik reklam tercihimi ise  Privacy parfümünden yana kullanıyorum. Reklamda oynayan Rus kızı parfümü gögüslerinin üzerine o kadar hoş sıkıyor ki, seyredeni erotizmin doruklarına çıkartıyor. Oysa benim bildiğim, kadınlar parfümü genellikle boyunlarına ve kulak arkalarına sıkarlar. Tam göğüslerinin üstüne sıkanını görmedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here